Japonské malotraktory Kubota

KUBOTA – to je velký pojem ve světě zemědělských traktorů a komunální techniky. Pod tímto názvem hledejte výrobky vyznačující se maximální kvalitou, nedocenitelným výkonem a úctyhodnou životností. Pokud přemýšlíte nad pořízením prvotřídního malotraktoru, pak si rozhodně nenechte ujít výrobky této japonské značky!Malotraktory Kubota

Řada BX

malotraktor-BXHledáte malotraktor pro snadné použití? Pak svou pozornost ubírejte směrem k řadě kompaktních malotraktorů BX, která kombinuje úctyhodný výkon, příjemnou všestrannost a jednoduchou obsluhu, díky které je práce ještě o něco snadnější než kdy dříve. Řada BX vám nabízí pestrý výběr výkonů, nechybí ani rozšířené možnosti pro použití příslušenství. Například: sněhová fréza, zametací kartáč, čelní radlice, čelní nakladač, sběrný koš a mezinápravové sečení.

Řada B20

malotraktor-B20Moderní design, dokonalé technické provedení i špičkové konstrukční řešení vám nabízí stále vyhledávanější řada malotraktorů B20. Díky nim nebudete postrádat komfort ani výkon. Příjemný vzhled je jen třešničkou na dortu všem funkcím, jež vám malotraktory této řady nabízí. Jistě oceníte i nízkou hmotnost. Řada B20 je vhodná jak pro soukromé použití, tak i pro profesionály, kteří ke své práci požadují jen to nejlepší. Díky svému širokému využití patří dlouhodobě mezi nejprodávanější malotraktory.

Řada B50

malotraktor- B50Novinka mezi malotraktory vám nabízí maximální možný výkon spojený s komfortem, který při své práci jistě oceníte. Řada B50 se pyšní vynikajícími ergonomickými vlastnostmi, jednoduchým ovládáním i vysokou výkonností.

 

 

Řada L

malotraktor-LModely řady L představují základní nabídku malotraktorů od značky KUBOTA. Výrobky prošly celou řadou vylepšení i modernizací, díky které jsou ještě výkonnější a pro uživatele i mnohem všestrannější. Řidiči jistě ocení přehledný prostor, který nikterak nekomplikuje obsluhu ani výhled.

 

 

Řada L40

malotraktor-L40Řada L40 zahrnuje hospodárné a především vysokovýkonné traktory, které ulehčí každou vaší práci díky svému provedení i komfortu, který vám nabízí. Velmi snadné ovládání i celá řada integrovaných prvků ještě více zpříjemní vaší vzájemnou spolupráci.

 

O značce Kubota

Za vznik celosvětově známé značky pocházející z Japonska, vděčíme panu Gonshiru Kubotovi, který svou firmu založil již v roce 1890. Z malé výrobny v japonské Osace, postupem času vznikl průmyslový koncern, který se pyšní výrobky špičkové kvality, které mohou hrdě čelit celosvětové konkurenci. KUBOTA je nyní celá rodina společností, které spolu úzce spolupracují a snaží se svým klientům maximálně ulehčit těžkou práci pomocí do detailu propracovaných a precizních strojů.Mohlo by vás zajímat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *